Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 29.06

Дата: 28.06.2022 17:13

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності :

1.Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення  садівництва  гр. Андрущенку Дмитру В’ячеславовичу.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

2.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної        ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських            будівель і споруд ( присадибна ділянка)  гр. Кулачку Роману Володимировичу.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мацієвському  Ярославу Вячеславовичу.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

4. Щодо продовження терміну дії договору оренди майна.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

5.Про внесення змін до Програми «Дороги населених пунктів  на 2022-2024 роки», затвер-

дженої  рішенням 16 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради № 1254 від 25 листопа-

да 2021 року.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

6. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної

власності, цільове призначення  якої  змінюється  з «ведення  особистого селянського

господарства»  на «для  будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських

будівель і споруд  ( присадибна ділянка)» на території Агрономічної  сільської ради

Вінницького району Вінницької області гр. Панчаку  Олександру Вікторовичу.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

7.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної

власності, цільове  призначення  якої  змінюється  з «для ведення  особистого селянського

господарства» на «для будівництва та обслуговування  жилого будинку,господарських

будівель  і споруд ( присадибна  ділянка)» на території Агрономічної сільської ради

Вінницького  району Вінницької області гр. Рапаві Руслану Германовичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

8.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної

Вінницького  району Вінницької області ( за межами населеного  пункту) гр. Клепку

Леоніду  Степановичу.

9.Про  затвердження  проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки

приватної власності, цільове призначення якої змінюється  з «для  індивідуального

садівництва» на  «для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських

будівель  і споруд  ( присадибна ділянка)» на території  Агрономічної сільської ради

Вінницького району Вінницької області  гр. Іванкову  Володимиру  Анатолійовичу.

10. Про затвердження проєкту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки

приватної власності, цільове призначення якої  змінюється  з «для  будівництва і

обслуговування  житлового будинку,господарських будівель і споруд  ( присадибна

ділянка)» на «для  будівництва  і обслуговування будівель  торгівлі» на території Агроно-

мічної  сільської ради Вінницького району Вінницької  області  гр. Вишарі Сергію Васи-

льовичу.

11. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення  (віднов

лення) меж земельних ділянок  в натурі ( на місцевості) громадянам на території Агроно-

мічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області.

12. Про затвердження проєкту  землеустрою  щодо відведення у власність  земельних ділянок громадянам  на території Агрономічної сільської ради  Вінницького району

Вінницької області.

13. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо поділу          та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського  призначення для ведення  садівництва  на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької

області.

14. Про надання дозволу  на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в  натурі  ( на місцевості) громадя-

нам  на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин,природокористування,                планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

15. Про надання  дозволу  на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення  у власність земельних ділянок  громадянам  на території  Агрономічної  сільської ради

Вінницького району Вінницької області.

16. Про надання дозволу  на розроблення  проєкту землеустрою  щодо відведення  у власність  земельних ділянок громадянам на території  Агрономічної  сільської ради Вінницького  району Вінницької області.

17. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення садівництва гр. Дрогобецькому Володимиру Володимировичу.

18. Про надання дозволу  на вчинення правочину  щодо  нерухомого майна дитини.