Виїзний прийом громадян керівництвом Вінницької районної військової адміністрації

Дата: 05.07.2022 14:49

За ініціативи начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова на Вінниччині реалізовується програма щодо підтримки та допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям.

05 липня до Агрономічної територіальної громади поспілкуватися з внутрішньо переміщеними особами завітали голова Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік разом із заступниками Тетяною Каменщук та Юлією Олійник.

Керівництво району ознайомилися з проблемами, які наразі існують в тимчасово переміщених осіб Агрономічної громади. Також на зустрічі були присутні представники Управління праці та захисту населення ВРВА та Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Сім’ям, які тимчасово проживають в громаді роздали продуктові набори від Вінницького обласного гуманітарного штабу.

Приємно вразило, з якою вдячністю люди відгукуються про допомогу в Агрономічній громаді.

Всі питання, які порушено під час зустрічі взято під особистий контроль начальника районної військової адміністрації.