Щиро вдячні за допомогу ГО "FREUNDE DER UKRAINE"

Дата: 13.07.2022 15:28

Сто сорок днів героїчного протистояння російській агресії українського народу, більше підтримки від європейських країн, більше співпраці на місцях з внутрішньо переміщеними особами в регіонах, де не ведуться бойові дії. Усі об'єднані заради перемоги над агресором. Так, за сприяння   депутата Вінницької обласної Ради Тетяни Каменщук в Агрономічній громаді 12 липня радо зустрічали донора, волонтера, засновницю громадської організації FREUNDE DER UKRAINE - Ольгу Hermsdorf, яка з перших днів війни не залишилась осторонь нещастя українських родин, яким довелося залишити рідні домівки. Пані Ольга, громадянка України - багато років проживає в Німеччині, з перших днів війни  активно збирає і надає гуманітарну допомогу спільно з громадською організацією «Народна територія щастя», її засновницею і керівником - пані Валентиною  Погребняк- громадам, де перебувають внутрішньо переміщені особи.

Так, з робочим візитом Тетяна Каменщук, Ольга Hermsdorf, Валентина Погребняк відвідали Агрономічне, поспілкувалися з родинами ВПО, почули потреби, проблеми, хвилювання людей, які змушені втікати від війни. Зі словами вдячності за підтримку таких родин звернулися до волонтерів Агрономічний сільський голова – Сергій Сітарський та заступник сільського голови – Тетяна Закревська. А на згадку про зустріч подарували пані Ользі сувеніри з логотипом громади та традиційну українську прикрасу - гердан- виготовлену місцевою майстринею.Фото без опису