Пожежно-профілактичне  відпрацювання приватного житлового сектору щодо запобігання виникненню пожеж на території Агрономічної територіальної громади

Дата: 15.07.2022 13:40

15.07.2022 року інспекторським складом Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області разом з представниками Агрономічної сільської ради здійснено інформаційно-роз'яснювальну роботу з місцевими жителями с. Горбанівка, с. Рівець та с. Ільківка. Із жителями сільських населених пунктів проведено інструктажі та інформаційно-роз`яснювальну роботу на такі теми:
- першочергові дії населення у разі знаходження вибухо-небезпечних предметів ;
- основні правила безпечної поведінки на водних об'єктах;
- правила пожежної безпеки в побуті;
Для проведення даного заходу було задіяно 5 чоловік особового складу та 8 представників Агрономічної сільської ради.
Здійснено 4 виступи в трудових колективах: Горбанівського ЗДО (ясла-садок) "Перлина", Ільківської ЗОШ 1-2 ступенів, Горбанівської філії Агрономічного ЦКіД, Агрономічної сільської ради якими охоплено 24 працівника.
За результатами даного заходу було проінструктовано - 500 чоловік, відпрацьовано домоволодінь - 420, розповсюджено друкованої продукції - 700 листівок. Також охоплено 25 громадян, які відносяться до "групи ризику", а саме:
- особи похилого віку та одинокі;
- багатодітні родини;
-асоціальні сім'ї.