Співпраця Агрономічної громади з УВКБ ООН для надання підтримки вимушеним переселенцям

Дата: 19.07.2022 16:45

Щодня в Україні кількість внутрішньо переміщених осіб та їх потреб продовжують зростати. Тому для задоволення потреб місцева влада починає співпрацювати з різноманітними міжнародними організаціями.

18 липня Агрономічна громада отримала допомогу від УВКБ ООН.

УВКБ ООН працює в Україні з 1994 року разом з місцевою владою, партнерами та громадськими організаціями. Україна переживала роки конфлікту та невизначеності — протягом цих років УВКБ ООН надавало важливу допомогу особам, які постраждали від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам, біженцям та особам без громадянства в країні.

УВКБ ООН працює, забезпечуючи право кожної людини, яка тікає від насильства, переслідувань, війни чи стихійного лиха у своїй країні, на захист та безпечне місце для життя.

Допомога включає необхідні набори з посудом, ковдри, подушки та матраци. Всі ці необхідні речі у повсякденному вжитку уже отримали внутрішньо переміщені особи в громаді.

Дякуємо УВКБ ООН. Ваша підтримка та допомога справді безцінні! Разом переможемо!Фото без опису