Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 27.07.2022 15:09

Фото без описуКеруючись ст.ст.9,13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011р. №740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», згідно ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Агрономічна сільська рада буде виносити на розгляд засідання ради проєкт рішення «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

Розробником проєкту вказаного рішення є Агрономічна сільська рада, що знаходиться за адресою: 23227, вул. Мічуріна, 12 с. Агрономічне, Вінницький р-н., Вінницька обл.,  тел./факс: 0432584274, 0432584196, 0689330099.
       Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу протягом 5 днів будуть опубліковані на офіційному сайті Агрономічної сільської територіальної громади https://agronomichna-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення будуть прийматися постійною комісією Агрономічної сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 23227, вул. Мічуріна, 12 с. АгрономічнеВінницький р-н., Вінницька обл.,  каб.3 тел. 0689330099 (відповідальна особа – голова постійної комісії Бунза Н.Ю.) або в електронному вигляді на e-mail: agronomichne826@gmail.com.