Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 17.08.2022 р.

Дата: 16.08.2022 11:18

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності :

1. Про виконання бюджету Агрономічної сільської територіальної  громади за І півріччя  2022 року.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2. Про надання дозволу  на розроблення  містобудівної документації – детального  плану  території.

Інформує:головний спеціаліст відділу архітектури та просторового розвитку  Підлубний О.М.

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення садівництва гр. Бондар Аріні Петрівні.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

4. Про надання дозволу  на розроблення  технічної документації  із  землеустрою щодо поділу/об’єднання  земельної ділянки щодо відведення земельної ділянки для ведення  садівництва  гр. Колесник Софії Олександрівні.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

5. Про  надання  дозволу  на розробку  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки у власність  для ведення  садівництва  гр. П’ясту Віталію В’ячеславовичу.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

6.Про надання дозволу  на розробку  проєкту землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку,господарських будівель  і споруд  ( присадибна  ділянка)  гр. Шиманській  Марині Денисівні.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

7. Про надання  дозволу  на розробку  проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва гр.Шиманській  Марині Денисівні.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

8.Про передачу лічильників  електричної енергії  з балансу Агрономічної сільської ради на баланс комунального підприємства «Бохоничанка».

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

9. Про внесення  змін до рішення 33 сесії 7 скликання  «Про розірвання договору з ПП «ВКП «Вінцент» та заключення  договору  з ТОВ «Житлово – експлуатаційна контора «Агрономічне» про обслуговування багатоквартирних житлових будинків ведення паспортної роботи,надання довідок та сплату за вивезення твердих побутових відходів» від 26.09.2014»  ( зі змінами від 31.05.2021, затверджених рішенням  № 428, 10 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради).

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

10. Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Агрономічної сільської ради на 2022-2026 роки.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

11.Про внесення  змін  до договору оренди  не витребуваних земельних часток  ( паїв)  в частині  зміни  площі , в зв’язку  з оформленням  спадкоємцями паїв  на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  Фермерському  господарству «Вітамін».

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється  з «для  ведення  особистого селянського  господарства» на «для індивідуального садівництва» на  території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Шевченко Аліні Дмитрівні.

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки приватної  власності, цільове призначення  якої змінюється  з «для ведення  особистого  селянського господарства» на  « для індивідуального садівництва» на  території  Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області гр. Бойко  Ганні Олексіївні.

14. Про надання дозволу  на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  у власність  земельної  ділянки на території  Агрономічної  сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Мазуркевичу  Едуарду  Михайловичу.

15. Про внесення змін до договорів  оренди землі.