Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 17.08.2022 р.

Дата: 16.08.2022 11:21

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про виконання бюджету Агрономічної сільської територіальної  громади за І півріччя  2022 року.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2. Про затвердження антикризового плану  реагування  на випадок  припинення  газопостачання  в опалювальному  сезоні  2022-2023 років.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

3.Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання № 1253 від 25 листопада 2021 року Агрономічної сільської ради«Про затвердження  програми  територіальної громади  Агрономічної сільської ради  «Благоустрій населених пунктів на 2022-2024 роки».

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

4.Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання  № 1912 від 23.02.2022 «Про затвердження  Програми «Соціального захисту населення  Агрономічної  територіальної громади» на 2022-2024 роки  ( в новій редакції)».

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Часовських Д.В.