A A A K K K
для людей із порушенням зору
Агрономічна сільська рада
.

Формування Вінницькою районною радою списку присяжних

Дата: 25.08.2022 10:46
Кількість переглядів: 389

Агрономічна сільська рада повідомляє про формування Вінницькою районною радою списку присяжних з подальшим прийняттям відповідного рішення.

Всіх бажаючих бути включеними до вищезазначеного списку запрошуємо подати документи до Вінницької районної ради. Рекомендуємо попередньо звернутися до відділу юридичного та організаційного забезпечення Агрономічної сільської ради (с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12) з метою формування необхідного пакету документів.

Кандидати повинні надати:

  • заяву (зразок надається);
  • заяву-згоду на збір та обробку персональних даних (додається);
  • ксерокопію паспорта;
  • ксерокопію документа про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (індивідуального податкового номера (ІПН).

Звертаємо увагу, що відповідно до ч. 1, 2 ст. 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

 Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Відповідно до ст. 68 Закону України «Про судоустрій та статус суддів»:

1. Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

3. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Разом з тим, на присяжних розповсюджується дія Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, відповідно до ч.1 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції» присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Додаток 1

Додаток 2

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь