Звіт директора Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради

Дата: 26.08.2022 12:00

25 серпня, згідно наказу Міністерства освіти і науки України, відбувся публічний звіт директора Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради – Кравця Богдана Івановича.

На звіті були присутні голова Агрономічної сільської ради – Сергій Сітарський та заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму – Лілія Гаврилюк.

За 2021-22 навчальний рік ліцей має чимало здобутків і призових місць, однак проведенню багатьох запланованих заходів завадила війна та дистанційне навчання.

За результатами голосування, роботу директора Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради одноголосно визнано задовільною.

Присутніх цікавило, яким буде новий навчальний рік: форма навчання, рівень обладнання укриттів та харчування у навчальному закладі. На всі ці питання і багато інших надали відповідь і директор і сільський голова.

По завершенню присутні ознайомились з укриттям яке облаштовує для дітей заклад.