Свято першого дзвоника в Агрономічному ліцеї

Дата: 29.08.2022 10:00

Цьогоріч, 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, три перших класи Агрономічного ліцею провели урочистий захід з нагоди початку нового навчального року.

Для закладу це ювілейний рік – 30 років тому вперше пролунав дзвоник у Агрономічній школі. Цього року заклад було реорганізовано в ліцей, тому школярів тепер, по новому, зватимуть ліцеїстами.

Директор ліцею Наталія Ануфрієва привітала всіх з початком навчання та надала слово гостям.

Долучився до привітань та вручив подарунки й фінансову допомогу від сільської ради. Але яке свято без гостей? Депутат Вінницької обласної ради – Олександр Масленніков також приєднався до привітань та подарунків. Слова вітання звучали й від директора станції ґрунтів – Василя Пасічняка.

У зв’язку з військовим станом захід було розділено на 3 частини, однак, навіть за таких умов батьки та вчителі зробили для дітей справжнє свято.

Шановні діти, освітяни та батьки – вітаю з початком нового навчального року! Нехай здійснюються усі ваші творчі наміри і мрії. Нехай навчання дарує дітям лише гарні емоції та віру у власні сили!

Бажаю міцного здоров’я, гарних вражень та відмінних успіхів у новому навчальному році.

Навчайтесь, цінуйте один одного, любіть Україну!

З повагою,

Сільський голова                                                                                        Сергій Сітарський