Свято першого дзвоника завітало до Бохоницького ліцею

Дата: 30.08.2022 10:20

29 серпня відбувся урочистий захід з нагоди початку нового навчального року.

На урочистій лінійці були присутні 13 першачків та 7 учнів випускного класу.

Заступник Агрономічного сільського голови – Закревська Тетяна Петрівна привітала усіх присутніх, та запевнила, що керівництво громади докладає усіх зусиль аби діти мали змогу навчатись у класах та презентувала подарунки від сільської ради. Від імені відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму присутніх привітала заступник начальника Лілія Гаврилюк.

Звучали привітання на адресу учнів і викладачів, усіх, завдяки кому ми маємо можливість отримувати знання!

Бажаю дітям міцного здоров’я й успіхів у новому навчальному році. Цінуйте своїх рідних, вчителів та друзів. Нехай насиченими будуть навчальні дні, нехай будуть подолані усі перешкоди на шляху до знань.

Все буде Україна!

Сільський голова                                                                                                                                        Сергій Сітарський