Свято першого дзвоника в Медвежевушкінському ліцеї

Дата: 31.08.2022 12:50

Сьогодні у Медвежевушківському ліцеї уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.

У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.

Свято було яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

Звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова. Кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.

На урочисту шкільну лінійку завітали сільський голова Агрономічної громади Сергій Сітарський, депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков, головний спеціаліст відділу освіти Марія Мельник, депутат Агрономічної сільської ради Леонід Назаренко.

Гості привітали усіх присутніх з початком навчального року та вручили подарунки: набір творчості та фінансову допомогу для першокласників, набір посуду для шкільної їдальні.