Новий навчальний рік в Ільківській гімназії

Дата: 02.09.2022 12:10

Сьогодні, 2 вересня, в Ільківській гімназії відбулося свято Першого дзвоника «Доброго ранку, ми з України!»

Новий навчальний рік вдалося розпочати у дружньому гімназійному родинному колі, за що ми дякуємо нашим воїнам, які зараз захищають нас та нашу землю.

На святковій лінійці були присутні першокласники, випускники та їхні батьки.

Свято було національно-патріотичного спрямування: звучали вірші, приймалися подарунки, лунали пісні, вшановувалася пам’ять загиблим воїнам.

Щасливі і схвильовані першокласники та випускники переступили поріг навчального закладу з новими сподіваннями, цілями, звершеннями, а найголовніше, з безумовною вірою – у Бога, ЗСУ і Перемогу.

Приємно, що доброю традицією стала присутність на святі поважних гостей і сьогоднішня лінійка не стала винятком, адже до нас завітали: сільський голова Агрономічної сільської ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Микола Добровольський, головний бухгалтер  відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Марія Мельник, депутат Агрономічної сільської ради Марія Дем’янова, які привітали учнів та вчителів з початком нового 2022-2023 навчального року та вручили подарунки: комплект посуду для їдальні, набори творчості та грошову допомогу першокласникам.

І пам’ятаймо, освіта – це також зброя! Ми впораємося, хай яким важким буде цей рік! Усе буде Україна!