Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 13.09.2022 р.

Дата: 12.09.2022 16:27

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1. Про надання частини  основної щорічної відпустки сільському голові Сітарському Сергію Миколайовичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

2.Про визнання таким , що втратило чинність рішення 11 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради № 553 від 30.06.2021 «Про затвердження тарифів ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення  якої змінюється з « для ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуального садівництва» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Бойко Ганні Олексіївні.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

4. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва  експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної  та теплової анергії  АТ «Вінницяобленерго» на території  Агрономічної  сільської ради.

5. Про затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для  ведення  особистого селянського  господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Кражай  Ларисі Григорівні.

6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)» на  території Агрономічної  сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Князєвій  Олені Анатоліївні.

7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності, цільове призначення  якої змінюється з «для  ведення особистого  селянського господарства» на «для  індивідуального садівництва» на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Федорчук  Світлані Василівні.

8. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення  якої змінюється  з «для  індивідуального садівництва» на «для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)» на території  Агрономічної  сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Козинюку Руслану Руслановичу.

9. Про внесення змін  до договору оренди землі.

10. Про надання  дозволу на розроблення містобудівної документації-детального  плану території.

11. Про викладення  в новій  редакції  рішення 27 сесії  8 скликання  № 2216 від 30.06.2022  «Про  внесення  змін  до рішення  15 сесії 8 скликання № 1226 від 21.10.2021 «Про надання дозволу на розроблення  містобудівної  документації – детального плану території».

12. Про надання дозволу  на виготовлення  технічної документації  із землеустрою  щодо поділу  та об’єднання  земельної ділянки комунальної власності.