До уваги жителів територіальної громади!

Дата: 20.09.2022 15:23

"В провадженні Господарського суду Вінницької області знаходиться справа №902/197/22 за позовом керівника Вінницької обласної прокуратури в інтересах держави в особі Національної академії аграрних наук України, Вінницької районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до Агрономічної сільської ради, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, Державного підприємства "Дослідне господарство "Бохоницьке" Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, с.Бохоники Вінницького району Вінницької області, Державного підприємства "Науковий інноваційно-технологічний центр" Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України", с.Агрономічне Вінницького району Вінницької області та Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, м.Вінниця" про визнання незаконним та скасування рішення Бохоницької сільської ради Вінницького району "Про визнання Державного акта на право постійного користування землею таким, що втратив чинність" №21 від 09.02.2018.

Ухвалою суду від 08.09.2022 оголошено перерву в підготовчому судовому засіданні у справі №902/197/22 до 28 вересня 2022 року до 10 год. 00 хв.

Особи, які вважають, що рішення у справі №902/197/22 може вплинути на їхні права та обов`язки, мають право, з дотриманням положень ст.50 Господарського процесуального кодексу України, на звернення з відповідною заявою до Господарського суду Вінницької області про залучення їх третіми особами, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача або відповідача."