Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 20.09.2022 16:40

10 вересня свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Бохоники Бондаренко Галина Іванівна.

Народилася Галина Іванівна в далекому 1927 році в селі Бурти Черкаської області. На її долю випало пережити голод, тяжкі роки війни, примусова робота, повоєнна відбудова.

Незважаючи на трудності та важкі часи, ювілярка виростила двох дітей, має троє онуків.

Трудову діяльність розпочала в Львівській області. З 1962-1987 рр. працювала в Бохоницькій школі вчителем початкових класів. Вона вивчила, виховала і випустила у широкий світ не одне покоління дітей.

Агрономічна сільська рада вітає з цим чудовим ювілеєм іменинницю! Бажаємо у свої 95 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти, для молоді служити прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров’ї, глузді й пам’яті! Подарунок від сільського голови Сергія Сітарського та грамота чекають на іменинницю в адміністративному прищенні села Бохоники. З ювілеєм!Фото без описуФото без описуФото без опису