ГУ ДСНС інформує

Дата: 30.09.2022 15:04

Працівником відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковником служби цивільного захисту Цьомиком Сергієм Вікторовичем  проведено «Єдиний урок з безпеки» у 2-х закладах освіти Агрономічної сільської територіальної громади: Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради, Медвеже Вушівський ліцей Агрономічної сільської ради.
В ході проведених уроків  було роз'яснено дітям та працівникам про: основні вимоги пожежної безпеки в побуті та на робочому місці, правила пожежної безпеки в екосистемах, правила поведінки при виявленні ВНП, алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» із проведенням навчальної евакуації. Даними заходами було охоплено дітей у загальній кількості 112 осіб.