1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2022 10:37

Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за їх багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності своїм рідним та близьким людям старшого покоління. Адже вони – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Вони могутня основа нашої історії, вони будували фабрики і заводи, воювали на фронтах, сумлінно працювали в мирний час, виховували нас, своїх дітей і онуків. Величезне спасибі їм за це!

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Від усього серця бажаємо Вам миру, добра, довголіття, миру та злагоди!Фото без опису