Привітали з ювілеєм жительку села Горбанівка – Стеблюк Гелену Августівну!

Дата: 02.10.2022 18:01

02 жовтня свій 90-річний ювілей відзначає жителька села Горбанівка – Стеблюк Гелена Августівна.

З ювілейною датою завітали іменинницю привітати -  сільський голова Сергій Сітарський разом із депутатом Марією Дем’яновою. Очільник громади щиро побажав міцного здоров'я, щастя, радості, наснаги і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.  Іменинниця  була дуже зворушена привітанням та виразила велику подяку за увагу та турботу.

Гелена Августівна народилася 1932 року в селі Горбанівка. Закінчила місцеву початкову школу і одразу почала працювати на фермі. На її долю випали важкі випробування: роки голодоморів, війни, післявоєнна розруха, відбудова. Народила і виховала двох дітей. Щаслива бабуся 6-и онукам, тішиться успіхам 2-х правнуків.

Агрономічна сільська рада приєднується до всіх привітань та зичить міцного здоров’я,  миру, душевного спокою, поваги від рідних і близьких, радості від кожного прийдешнього дня!