Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 19.10.2022

Дата: 18.10.2022 16:08

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1. Про затвердження  типового договору  про соціальне партнерство.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

2. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення  якої змінюється  із земель  для індивідуального садівництва  у  землі  для будівництва та обслуговування  будівель житлового будинку,господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Іванкову  Володимиру Анатолійовичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

3.Про внесення змін до рішення Агрономічної  сільської ради.

4.Про затвердження  проєкту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки цільове  призначення  якої змінюється  з «для  ведення  особистого селянського  господарства» на «для індивідуального садівництва» на  території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Пірняк  Наталії  Михайлівні.

5.Про затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки цільове призначення  якої  змінюється з « для  ведення  особистого селянського  господарства» на «для  будівництва та обслуговування  житлового  будинку,господарських будівель і споруд» на  території  Агрономічної  сільської ради  Вінницького району Вінницької області гр. Мартинюку  Тарасу  Івановичу.

6.Про надання дозволу  на розроблення проєкту землеустрою щодо  відведення  у власність земельної ділянки на території  Агрономічної  сільської ради  Вінницького району Вінницької області Ткачук Юлії Володимирівні.

7.Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки  цільове  призначення  якої  змінюється з « для  ведення  особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Резник  Валентині Денисівні.

8. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки цільове  призначення якої змінюється  з «для  ведення особистого  селянського  господарства» на «для  індивідуального  садівництва» на  території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Бойко  Ганні Олексіївні.

9.Про  надання дозволу на розроблення  містобудівної  документації –детального плану території.

10.Про затвердження Положення  про порядок  надання ритуальних послуг  на території Агрономічної сільської ради.