Учасники туристичного клубу "Гермес" взяли участь у змаганнях "Файний листопад"

Дата: 02.11.2022 16:45

Делегацією у складі 5 чоловік  учасники туристичного клубу «Гермес» відвідали змагання «Файний листопад» у Тернополі.

Зулін Ярослав бігав у зв’язці з Метельським Антоном у 4-му класі складності, де в перший день вони посіли ІІ місце, а в другий - ІІІ, в загальному -отримавши срібло! Хоч це був відкритий чемпіонат Тернопільської області, дистанції були не легшими за рівень Чемпіонату України.

У змаганнях також взяли участь підростаючі спортсмени клубу: Революк Леонід та Патула Артем (у 2-му класі складності), які показали гарний результат, як і їх тренер! Артем в особистому заліку посів ІІІ місце, а в загальному - хлопці отримали срібло!

Взяли участь у змаганнях  в Тернополі учасники з 6 областей: Вінницької, Волинської, Київської, Миколаївської, Тернопільської та Хмельницької.