Відбулося засідання піклувальної ради Горбанівського ЗДО «Перлина»

Дата: 04.11.2022 14:58

4 листопада 2022 року відбулося перше засідання піклувальної ради Горбанівського ЗДО «Дзвіночок», на якому були присутні сільський голова Сергій Сітарський та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Олександр Грустілін. Перед членами піклувальної ради директор закладу Галина Майборода прозвітувала про роботу за 2021-2022 навчальний рік та окреслила плани на 2022-2023 роки з врахуванням запроваджених умов карантину та воєнного стану.

Зі вступним словом до присутніх членів піклувальної ради звернувся сільський голова Сергій Сітарський, які ознайомив присутніх із метою і принципами роботи піклувальної ради та представив  її склад:

- Марущак Віктор Іванович - депутат Агрономічної сільської ради;

- Шибінська Наталія Володимирівна - депутат Агрономічної сільської ради;

- Дем’янов Олександр Сергійович - член виконавчого комітету Агрономічної сільської ради;

- Кравець Богдан Іванович - член виконавчого комітету Агрономічної сільської ради;

- Мельник Марія Іллівна - головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради;

- Чепорнюк Тетяна Василівна - начальник фінансового відділу Агрономічної сільської ради;

- Денисюк Наталя Олександрівна – представник батьківського комітету

- Сотник Ольга Миколаївна - представник батьківського комітету.

На засіданні шляхом голосування у відповідності до Положення про піклувальну раду було обрано голову піклувальної ради, ним став Дем’янов Олександр Сергійович та секретаря піклувальної ради – Денисюк Наталю Олександрівну.

Під час першого засідання у робочій атмосфері, члени піклувальної ради також продуктивно обговорили найважливіші питання діяльності закладу, вислухали директора Галину Майбороду, яка окреслила питання, що потребують вирішення, зокрема про нагальну необхідність облаштування зон прогулянки для дітей в осінньо-зимовий період, пішохідних доріжок по території закладу, придбання міксера на харчоблок з метою дотримання вимог НАССР під час приготування їжі, а також проведення поточних ремонтних робіт, які так і не були завершені у зв’язку із початком війни. Перше засідання піклувальної ради показало, що до неї дійсно обрано активних та небайдужих людей, які готові долучитись до стратегічного розвитку закладу дошкільної освіти, який обслуговує мешканців не лише села Горбанівки, а й приймає діток з сусідніх сіл Рівця та Ільківки.