День села Рівець!

Дата: 09.11.2022 11:03

Щорічно 8 листопада в день Димитрія Солунського село Рівець відзначає своє Храмове свято. На жаль, триває дев’ятий місяць війни… Важко. Нестерпно боляче від втрат. Тому  ні про яке масове святкування сьогодні і не може бути мова. Привітання для жителів села в більшості були онлайн. Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Віримо та знаємо, що все буде гаразд.

Але без подарунків жителі селі Рівець не залишилися. Сільський голова Сергій Сітарський завітав та вручив подарунки батькам, діти яких народилися протягом року.