До Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини»

Дата: 09.11.2022 15:37

Сьогодні, 9 листопада, до Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини», які провели огляди дітей та жінок спеціалізованою мобільною бригадою! Всього спеціалістами опрацьовано 312 звернень, зроблено 25 кардіограм.

Агрономічна територіальна громада висловлює подяку «Центру матері та дитини» за проведені огляди спеціалістами Центру! Сьогодні не лише мешканці села Агрономічне мали можливість отримати безкоштовно консультації та огляди, але і внутрішньо переміщені особи, які тимчасово перебувають на нашій території.

Агрономічна сільська рада висловлює щирі слова подяки керівництву Центру матері та дитини, всім спеціалістам, керівництву КНП «Якушинецький центр первинної медико-санітарної допомоги Якушинецької сільської ради». Надіємося на подальшу співпрацю! Всім міцного здоров’я та мирного неба!