Агрономічна громада попрощалася ще з одним Героєм

Дата: 11.11.2022 19:17

Сьогодні в Агрономічній громаді попрощалися ще з одним нашим захисником – Капрановим Анатолієм Володимировичем, який загинув 31 жовтня, боронячи землю України від рашистської орди.

Народився Анатолій 9 вересня 1971 року в селі Агрономічне, де й минуло його дитинство. Навчався в Бохоницькій середній школі. Пройшов службу в армії. Потім працював водієм.

1 березня 2022 року Анатолія Володимировича призвано на військову службу.  Чоловік був кулеметником стрілецької роти.

Молодий, завзятий, веселий… усміхнений… якому назавжди 51… він віддав найдорожче - своє життя, щоб наші діти зростали під мирним небом. Герой віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного з нас українця.

“Живим ланцюгом” зустрічали Захисника в Агрономічному. Понад сотня мешканців Бохоників під звуки військового оркестру проводжали траурний кортеж із домовиною Анатолія Капранова  до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником рідня, керівництво громади, побратими, односельчани, однокласники, освітяни, учні  і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву свого земляка в ім’я Батьківщини.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна і світла пам’ять Герою!Фото без опису