Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 16.11.2022 р.

Дата: 15.11.2022 13:00

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про виконання бюджету  Агрономічної сільської територіальної громади за 9 місяців  2022 року.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2.Про внесення  змін до Програми «Розвиток та збереження  культурної спадщини Агрономічної територіальної громади» на 2022 рік», затвердженої  рішенням 16 сесії Агрономічної сільської ради  8 скликання № 1265 від 25.11.2021.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

3. Про внесення змін до рішення № 2243 28 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради від 18.08.2022 «Програму  здійснення  заходів  з правового  захисту, сплати судових витрат Агрономічною сільською радою на 2022-2023 роки».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

4. Про внесення змін до програми «Сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів» на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням № 2242 28 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради від 18.08.2022.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

5. Про внесення  змін до рішення 23 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради № 2247

від 14.09.2022 «Про затвердження  Комплексної  оборонної – правоохоронної  Програми                             Агрономічної  сільської територіальної  громади на 2022-2024 роки».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

6. Про прийняття в комунальну власність  та на баланс  силового  трансформатора по вул. Будівельників в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

7. Про передачу з балансу Агрономічної сільської ради на баланс відділу  житлово-комунального господарства , транспорту та благоустрою Агрономічної сільської ради основних  засобів.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

8. Про  затвердження  Програми «Організації  суспільно-корисних робіт  для порушників, на яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на 2023 рік».

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

9. Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання № 1912 від 23.02.2022 року «Про

затвердження Програми «Соціального захисту  населення Агрономічної територіальної

громади» на 2022-2024 роки  ( в новій редакції)».

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я

с/ради  Часовських Д.В.

10. Про виділення коштів щодо спів фінансування  послуг  експлуатаційного  утримання

автомобільних  доріг  місцевого  значення в осінньо-зимовий період  2022 року.

Інформує: начальник юридичного відділу  Паничук  Б.М.

11. Про внесення змін до рішення  18 сесії сільської ради 8 скликання  від 23 грудня 2021

року № 1428 «Про бюджет  Агрономічної  сільської  територіальної  громади на 2022 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу с/ради Чепорнюк Т.В.