Дякуємо за допомогу!

Дата: 23.11.2022 09:27

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова -  вантаж необхідних речей для внутрішньо переміщених осіб передав його заступник Андрій Кавунець до Агрономічної громади.

У рамках співпраці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій з дитячим фондом ЮНІСЕФ передано одяг для дітей внутрішньо переміщених осіб нашої громади.

Також привезли  жіночий та чоловічий теплий одяг, взуття. Нові комплекти дитячого одягу складаються: із куртки, светра або світшота, термобілизни, спортивних штанів, шкарпеток, черевиків, шапки та рукавичок.

Батьки та діти мали можливість особисто поділитися з керівництвом області і району своїми проблемами та отримати відповіді на хвилюючі запитання.Фото без опису