До уваги громадян!

Дата: 23.11.2022 09:35

Щодо надання допомоги від світової організації TGH (тріангль женерасьйон юманітер). Насамперед, зараз йде відбір кандидатів ВПО. Для швидкого вибору кандидатів діє електронна форма заповнення заявки: https://ee.humanitarianresponse.info/x/WWdlO8Yb

Запис у чергу для отримання не продуктових наборів від світової організації TGH (Triangle generation humanitaire) відбувається тільки через online-реєстрацію за посиланням, яке Ви бачите вище.

Про дату, час та місце отримання допомоги прийде смс-повідомлення. Отримання допомоги - тільки у призначений час!

Допомога надається для таких категорій людей:

1. Сім’ї ВПО

2. Домогосподарство з одним головою, щонайменше 2 дітей віком до 18 років або старших членів сім'ї (старше 60 років)

3. Люди похилого віку (старше 60 років), які очолюють домогосподарства (тобто домогосподарство з однієї/кількох літніх осіб або старшого віку)

4. Домогосподарства з однією або кількома особами з особливими потребами, включаючи інвалідність (задокументовану або видиму), хронічні захворювання (задокументовані), особи ЛГБТІК+ або особи, які пережили ГЗН;

5. Прийомні сім'ї, які виховують дітей, розлучених з сім'єю.

6. Сім’ї ВПО.

За додатковою інформацією звертайтесь по тел. +38 (050) 36 37 650.