Вшанування пам’яті жертв Голодоморів в громаді

Дата: 26.11.2022 13:49

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 рр. і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947 рр.

За різними даними, від 5 до 10 мільйонів загиблих по всій Україні. А за кожною цифрою сухої статистики – страшна людська доля …

Напередодні біля пам’ятного знака жертвам Голодомору в селі Агрономічне відбувся мітинг-реквієм. Хвилиною мовчання, квітами та запаленими лампадками сільський голова Сергій Сітарський разом з представниками сільської ради та її виконавчих органів, вчителями, учнями та пересічнимии громадянами вшанували пам’ять жертв Голодоморів.

Не маємо права забути страшного злочину в історії українського народу, який і досі відгукується болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі!

Просимо всіх сьогодні о 16:00 годині приєднатись до щорічної акції «Запали свічку пам’яті» - засвітити у вікнах своїх осель вогники у пам'ять про мільйони людей, вбитих голодом.Фото без опису