Порядок денний постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку на 05.12.2022

Дата: 02.12.2022 14:16

ПОРЯДОК     ДЕННИЙ :

1. Про передачу  субвенції з бюджету  Агрономічної  сільської територіальної громади до бюджету Лука - Мелешківської сільської територіальної громади .

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2. Про передачу  субвенції  з бюджету  Агрономічної  сільської  територіальної громади  до бюджету  Тиврівської селищної  територіальної громади.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

3. Про передачу субвенції з бюджету Агрономічної сільської територіальної громади Головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

4.Про «Програму поліпшення казначейського  обслуговування у Вінницькому  районі на 2022-2023 роки».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

5. Про передачу  субвенції з бюджету Агрономічної сільської територіальної громади Управлінню державної казначейської служби України у Вінницькому районі Вінницької області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

6. Про внесення змін до рішення  18 сесії сільської ради  8 скликання  від 23 грудня 2021 року № 1428  «Про  бюджет  Агрономічної  сільської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

7. Про внесення змін до рішення 23 сесії сільської ради  8 скликання № 2164 від 23.02.2022 «Про затвердження  Порядку  організації харчування дітей у закладах загальної середньої  та дошкільної освіти  Агрономічної  сільської ради».

Інформує: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

8. Про встановлення розміру  вартості харчування  та батьківської плати за харчування  в закладах  освіти  Агрономічної територіальної громади з 01.01.2023.

9. Про затвердження штатної чисельності працівників закладів культури Агрономічної        сільської ради у новій редакції.

10. Про затвердження  Програми розвитку  освіти  Агрономічної територіальної  громади на 2023 рік.

11. Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури та спорту Агрономічної територіальної громади  на 2023 рік.

12.Про внесення змін до рішення 29 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради № 2247 від 14.09.2022 « Про  затвердження  Комплексної  оборонної правоохоронної Програми Агрономічної сільської  територіальної громади на 2022-2024 роки»  зі змінами № 2291 від 17.11.2022.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.