Відбувся  обласний етап ІІІ Гімназіади з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 05.12.2022 13:49

29 листопада у м. Жмеринка, відбувся  обласний етап ІІІ Гімназіади з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти. Цього року  участь у змаганнях взяли  команди, що представляли 6 районів.

Настільний теніс у нас в громаді традиційно збирає найбільшу кількість учасників серед усіх змагань, тому не дивно, що саме збірна команда нашої громади представляла на цих обласних змаганнях увесь Вінницький район. За результатами змагань, здолавши в фіналі всіх опонентів, перемогу виборола збірна команда Бершадської громади Гайсинського району. За даними підсумкової тадбиці серед 63 громад Вінницької області Агрономічне на 5-му місці.

Учасники змагань вдячні сільському голові Сергію Сітарському, який підтримав ініціативу наших дітей та допоміг їм взяти участь у цих змаганнях.