Привітання сільського голови Сергія Сітарського з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:31

7 грудня в нашій державі відзначається свято народовладдя - День місцевого самоврядування.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатському корпусу за сумлінну і самовіддану працю, професіоналізм.

Цьогоріч ми працюємо в особливих умовах, в умовах повномасштабної війни, тому функцій додалося. Але я впевнений, що ми з усім впораємося і вже невдовзі будемо разом відзначати нашу Перемогу.

А сьогодні я хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування. Тож бажаю здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності, сили духу, здорових амбіцій та прагматичних рішень на шляху розбудови нашої громади.

З повагою,

сільський голова                                                          Сергій СІТАРСЬКИЙ