Вітаємо з одруженням!

Дата: 09.12.2022 13:33

День одруження – важливий і бентежливий момент у житті закоханої пари, саме таким є 09 грудня для Корнєва Олександра та Кошової Надії.

Можливо, не про таке весілля вони мріяли, але сьогоднішній день для них став знаменним! Їхні очі світяться щастям!

Олександр і Надія переміщені, внаслідок військових дій, громадяни  з Херсонської області, в квітні змушені були покинути свої домівки та тимчасово поселилися в нашій громаді.

Такі шлюби особливо емоційні, адже, додають особливу віру в перемогу наших людей, нашої України. Ось коли поняття віра, надія і любов набувають особливого значення!

Агрономічна сільська рада вітає подружжя та бажає молодятам щасливого життя під мирним небом України.Фото без опису