В Агрономічній громаді знову втрата

Дата: 13.12.2022 15:34

Сьогодні, 13 грудня, в селі Ільківка попрощалися ще з одним Героєм –Маланченком Віктором Григоровичем. Війна забрала життя старшого лейтенанта 28-ої механізованої бригади 7 грудня під Бахмутом.

“Живим ланцюгом” зустрічали Захисника в Горбанівці. Понад сотня мешканців Ільківки під звуки військового оркестру проводжали траурний кортеж із домовиною Віктора Маланченка до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником рідня, керівництво громади, побратими, односельчани, однокласники, освітяни, учні  і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву свого земляка в ім’я Батьківщини.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому та справжньому патріоту України.Фото без описуФото без опису