Триває санітарна обрізка, вирубка і викорчовування дерев в селі Агрономічне

Дата: 14.12.2022 13:03

Протягом тижня Агрономічна сільська рада проводить планову обрізку аварійних, сухостійних дерев в селі Агрономічне.

Попри воєнний стан та обмежене фінансування, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Агрономічної сільської ради спільно з комунальним підприємство «Бохоничанка» продовжують піклуватися про належний стан територій.

Санітарна обрізка дерев необхідна для запобігання небезпеки для життя і здоров'я людей, цілісності споруд. А також місцеві мешканці постійно звертаються до сільської ради з клопотаннями щодо виконання вищевказаних робіт.

Уся  деревина доставляється до закладів освіти громади з метою забезпечення роботи твердопаливних котлів та економії газопостачання.

Роботи із зрізування аварійних дерев в громаді триватимуть і надалі.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису