Дата: 15.12.2022 08:52

Кожен з нас відчуває моральний обов’язок підтримати українську армію, якщо не особистою участю, то морально, адже наша безпека залежить в повній мірі від Збройних сил України.

Агрономічна громада долучилася до акції «Подаруй військовому смак домашнього тепла», яка ініційована обласним гуманітарним штабом до новорічно-різдвяних свят.

Усі заклади освіти та культури нашої громади взяли участь, щоб хоч якось подарувати частинку радості військовослужбовцям. Адже кожному солдату не вистачає родинного тепла та домашнього спокою.

Діти та дорослі зібрали фрукти, солодощі для наших захисників. Найціннішим у посилках від малечі є листи та малюнки, які дітлахи вклали до кожної коробки.

Сьогодні керівництво громади передало до гуманітарного обласного штабу пакунки з подальшою передачею для наших воїнів на передову.

Дякуємо усім, хто долучився до акції!Фото без опису