Підтримка ЗСУ

Дата: 16.12.2022 15:10

До Агрономічної сільської ради звернувся один із захисників нашої громади з проханням допомогти  із маскувальними елементами. Завдяки фінансовій підтримці працівників ради та майстерній роботі педагогічних колективів закладів освіти, сьогодні маскувальні сітки будуть передані для потреб наших військових на Херсонський напрямок.

"Я вважаю, що це наш обов’язок –допомагати нашим військовим і, звичайно, ми теж маємо зробити внесок, щоб хоч якось долучитися до захисту нашої держави", - зазначив сільський голова Сергій Сітарський.

Також з сітками передано свічки, печиво, сигарети, ліки та дитячі малюнки. Крім того, дякуємо місцевій жительці Сліпченко Валентині, яка передала теплі власноруч зв’язані шкарпетки.

Разом до перемоги!Фото без опису