Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 22.12.2022

Дата: 21.12.2022 11:48

1.Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі  ( на  місцевості)  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд ( присадибна  ділянка)  (02.01)  та для ведення особистого селянського господарства  ( 01.03) с.Медвеже Вушко, вул. Калинова, 89, Вінницького району, Вінницької області гр. Зралко Тетяні Миколаївні.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

2.Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі  ( на  місцевості)  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд ( присадибна  ділянка)  (02.01)  та для ведення особистого селянського господарства  ( 01.03)  с. Бохоники, вул. Гагаріна,188, Вінницького району, Вінницької області гр. Набережній Світлані Іванівні.

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Сенкевич Світлані Олександрівні.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  ( 02.01) с. Горбанівка, вул. Берляки,22, Вінницького району, Вінницької області гр. Іскрі Ганні Григорівні.

5.Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  із земель для індивідуального  садівництва у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд  ( присадибна  ділянка) на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району,Вінницької області  гр. Яковець Володимиру Ігоровичу та гр. Яковець Аліні Олегівні.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства ( 01.03)  Вінницького району Вінницької області гр.Коломійцю Андрію Васильовичу.

7.Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у           комунальну власність  Агрономічної  сільської ради для збереження  та використання  заказників ( код згідно КВЦПЗ-04.08) та розширення меж об’єкту  природно-заповідного фонду місцевого значення –гідрологічного заказника  «Ільківський став».

8.Про передачу гр. Адамовичу Артуру  Миколайовичу земельної ділянки в оренду для розміщення  та експлуатації основних , підсобних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

9.Про надання  дозволу на розробку  прєкту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з правом передачі в оренду для сінокосіння та випасання худоби на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Острікову Валентину Олександровичу.