Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 22.12.2022

Дата: 21.12.2022 11:48

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про затвердження Програми «Економічного і соціального розвитку  Агрономічної територіальної громади на 2023 рік».

2.Про затвердження  переліку  об’єктів  та видів  суспільно-корисних робіт для

порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або  засуджених  за вчинення  злочинів до даного  покарання, суспільно-корисних робіт для порушників  ( несплата  аліментів), що будуть виконуватися на території Агрономічної сільської ради у 2023 році.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

3.Про затвердження  переліку об’єктів  та видів  виконання  адміністративних  стягнень  у вигляді  громадських робіт, виправних робіт та  суспільно -корисних  робіт , що  будуть виконуватися на території Агрономічної сільської ради у 2023 році.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

4.Про затвердження  переліку  об’єктів та видів  суспільно - корисних робіт щодо    засуджених  до покарання  у вигляді громадських робіт, що  будуть  виконуватися на території  Агрономічної сільської ради  у 2023 році.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

5.Про  надання  дозволу  на попередню  оплату  товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти  сільського  бюджету   у 2023 році.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

6.Про затвердження Положення про використання власних надходжень спеціального фонду Агрономічної сільської ради  на 2023 рік.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

7. Про встановлення надбавок та виплат заробітної плати сільському голові та секретарю на 2023 рік та їх преміювання.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

8. Про внесення змін до рішення  16 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради № 1267 від 23.11.2021 Про затвердження Програми  «Розвитку місцевого самоврядування  в Агрономічній сільській територіальній  громаді» на 2022-2026 роки.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

9.Про затвердження  Програми  цивільного захисту  населення  та територій  від надзвичайних  ситуацій  техногенного,природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території  Агрономічної сільської ради на 2023 – 2025 роки.

Інформує: заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Закревська Т.П.

10. Про внесення змін до рішення  18 сесії сільської ради  8 скликання  від 23 грудня 2021 року № 1428  «Про  бюджет  Агрономічної  сільської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

11. Про затвердження бюджету  Агрономічної  сільської територіальної громади на 2023  рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

12. Про прийняття допомоги на баланс Агрономічної сільської ради

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

13.Про передачу з балансу КП «Бохоничанка» на баланс  Агрономічній сільській раді  генератора  для живлення.