Порядок денний постійної комісії з питань планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного розвитку на 28.12.2022

Дата: 27.12.2022 15:06

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 28.12.2022

1.Про внесення змін до рішення  18 сесії сільської ради  8 скликання  від 23 грудня 2021 року № 1428  «Про  бюджет  Агрономічної  сільської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2.Про  внесення змін до рішення  3 сесії 8 скликання Агрономічної  сільської ради № 16 від 10.12.2020 «Про початок  реорганізації  Бохоницької сільської ради, Медвеже Вушківської сільської ради  та Ільківської сільської ради шляхом  приєднання до Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.