Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 25.01.2023

Дата: 23.01.2023 15:57

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Звіт голови сільської ради  Сітарського Сергія Миколайовича «Про роботу  Агрономічної сільської  ради за період з грудня 2021 року  по грудень  2022 року».

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

2. Про затвердження  Програми трансформації мережі закладів загальної  середньої  освіти Агрономічної територіальної  громади  на 2023 -2024  роки.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

3.Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання Агрономічної  сільської ради № 2316  від 23.12.2022 «Про затвердження Програми  «Економічного і соціального розвитку Агрономічної територіальної  громади на 2023 рік»».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

4.Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

5.Про виділення  коштів  щодо співфінансування  послуг експлуатаційного  утримання автомобільних доріг місцевого значення в зимовий період  2023 року.

Інформує: начальник відділу юридичного та організаційного забезпечення Паничук  Б.М.