Дата: 02.02.2023 12:42

01 лютого свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Бохоники – Сироветник Раїса Петрівна.

Привітати іменинницю завітали депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков та сільський голова Сергій Сітарський. Подякували ювілярці за невтомну працю, вручили подарунки та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

Раїса Петрівна все життя важко пропрацювала в колгоспі, спочатку бригадиром рільничої бригади, а потім завідувачкою колгоспним током. Працювала сумлінно, стараючись не втратити авторитету в  односельчан та довіри керівництва. Разом із сільськими жінками та дівчатами із ранньої весни до пізньою осені працювала на полі, вирощуючи та збираючи врожаї. За необхідності – сідала за кермо вантажівки, не цуралася ніякої роботи, за що була неодноразово була нагороджена почесними грамотами та відзнаками.

Не дивлячись  свій поважний вік, іменинниця бадьора духом та є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню!Фото без опису