Робоча зустріч в обласному департаменті освіти з питань оптимізації закладів освіти громади

Дата: 03.02.2023 14:39

Сьогодні, 3 лютого 2023 року, представники Агрономічної громади у складі сільського голови Сергія Сітарського, заступника голови Тетяни Закревської, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександра Грустіліна та начальника юридичного відділу Богдана Паничука провели робочу зустріч із заступником начальника управління освіти і науки, начальником відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації Анатолієм Калєтніком.

В ході зустрічі обговорили нюанси законодавства та порядок здійснення органами місцевого самоврядування процедури трансформації та оптимізації закладів освіти як вимогу часу та з метою виконання норм Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Отримали корисну інформацію та приклади проведення реформ у Вінницькій області.Фото без опису