Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів для наших захисників під час благодійного концерту

Дата: 06.02.2023 21:33

Вчора, 05 лютого, в селі Агрономічне відбувся благодійний концерт за участю Батальйону гарного настрою «Вінницькі». Атмосфера тепла і затишку панували протягом всього заходу. І глядачі, і учасники, завдяки пронизливій українській, патріотичній пісні, відчували свою єдність.

Благодійний концерт вкотре довів про небайдужість жителів Агрономічної громади до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати матеріально. А ще такий захід хоча б трішки поліпшив настрій, надихнув та надав сил.

Кошти від благодійного концерту будуть передані на потреби наших захисників. Цього разу була зібрана сума в розмірі 26839 гривень.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до заходу! Наші кроки, наша згуртованість наближають таку бажану Перемогу!