В Агрономічній громаді відбулися фінальні змагання зі стрітболу в рамках ІІІ обласної Гімназіади

Дата: 08.02.2023 19:23

У багатьох американських фільмах можна побачити підлітків, які грають в баскетбол на половині баскетбольного майданчику. Завдяки динамічності і видовищності стрітбол завоював безліч шанувальників у всьому світі.

Згідно з календарним планом фізкультурно-оздоровчих заходів Вінницької області в 2023 році, 8 лютого  в спортивному залі Агрономічненського ліцею було проведено фінальні змагання зі стрітболу серед дівчат і хлопців закладів загальної середньої освіти Вінницького району.

У змаганнях взяли участь Агрономічна ТГ, Липовецька ТГ, Стрижавська ТГ, Вороновицька ТГ, Тиврівська ТГ.

Змагання проходили в напруженій і запеклій боротьбі за звання кращої команди!

На спортивне свято завітали заступник голови Вінницької РВА Юлія Олійник, начальник відділу гуманітарного розвитку Вінницької РВА Людмила Проданець, заступник директора Агрономічного центру культури та дозвілля Микола Добровольский.

За підсумками змагань  командим отримали наступні результати:

Серед команд дівчат:

1 місце – Липовецька ТГ

2 місце – Агрономічна ТГ

3 місце – Стрижавська ТГ

Серед команд хлопців:

1 місце –Липовецька ТГ

2 місце – Тиврівська ТГ

3 місце – Вороновицька ТГ.

Команди юнаків та дівчат Липовецької ТГ вийшли в наступне коло змагань.   Дякуємо всім учасникам за участь у змаганнях.

Спортивне свято відбулося за підтримки сільського голови Сергія Сітарського. Кубки переможцям і призерам змагань надав місцевий підприємець Павло Побережник.