Громадське обговорення проекту Детального плану території

Дата: 10.02.2023 13:53

10 лютого в Будинку культури села Агрономічне відбулося громадське обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва торгівельно-складського комплексу, адміністративно-складських, виробничих будівель та споруд з розміщенням бетонозмішувального вузла на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області за межами населеного пункту» та звіт про стратегічну екологічну оцінку. На зборах були присутні сільський голова Сергій Сітарський, представники громадськості, власники земельних ділянок та працівники Агрономічної сільської ради.

В підсумку засідання схвалили представлений проект ДТП території, які знаходяться у приватній власності громадян та рекомендувати ДТП подати на розгляд до містобудівної ради Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної  адміністрації.Фото без опису