Порядок денний постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунальногогосподарства, транспорту та комунальної власності на 15 лютого 2023 р.

Дата: 14.02.2023 12:30

1. Про надання дозволу  на розроблення  містобудівної  документації-детального плану  території.

Інформує: начальник відділу юридичного та організаційного забезпечення Паничук  Б.М.

2.Про здійснення заходів  щодо створення індустріального парку  «АГРОНОМІЧНЕ».

3.Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  гр. Мусіровському  Олексію Анатолійовичу, Загородньому  Віталію Сергійовичу.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва індивідуального гаража масив «Гаражний-3» № 125,с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області гр. Завадській Наталії Олександрівні.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення                    ( відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на  місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  ( 02.01) с. Бохоники, вул. Ватутіна,13А, Вінницького району Вінницької області гр. Теслі Антоніні Олександрівні.

6.Про надання  дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва в с.Агрономічне на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр.Рекуті Олександру Сергійовичу.

7.Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок з правом передачі у власність на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Краснобаєвій  Вікторії Юріївні.

8.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  у власність земельної  ділянки для будівництва індивідуального гаража на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Стояна Альбіні Анатоліївні.