Порядок денний постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку на 15.02.2023 р.

Дата: 14.02.2023 12:31

1.Про виконання бюджету Агрономічної сільської територіальної громади за 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2.Про передачу субвенції з бюджету Агрономічної сільської територіальної громади Головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

3. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я  Агрономічної сільської ради.

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Часовських Д.В.

4. Про затвердження Програми «Соціального захисту населення Агрономічної територіальної громади» на 2022-2024 роки ( у новій редакції).

5. Про внесення змін до рішення № 2325 від 23.12.2022 33 сесії 8 скликання «Про затвердження  Програми цивільного захисту населення  та територій від надзвичайних ситуацій техногенного,природного характеру,забезпечення пожежної  та техногенної безпеки на території Агрономічної сільської ради на 2023-2025 роки».

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.Л.

6. Про передачу субвенції  з бюджету Агрономічної сільської територіальної  громади Головному  управлінню державної служби України з надзвичайних  ситуацій у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

7.Про внесення змін до рішення 29 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради  № 2247 від 14.09.2022 «Про затвердження Комплексної  оборонної –правоохоронної  Програми  Агрономічної сільської територіальної  громади на 2022-2024 роки»(зі змінами).

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

8.Про затвердження звіту  по виконанню Програми «Організації суспільно-корисних  робіт  для порушників,на яких накладено адміністративне  стягнення  у вигляді  суспільно-корисних робіт на 2022 рік».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

9.Про внесення змін до рішення 31 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради № 2294 від 17.11.2022 Програми «Організації суспільно-корисних робіт для порушників, яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на 2023 рік».

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

10.Про внесення  змін  до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

11.Про затвердження  звіту  по виконанню  Програми «Розвиток  та збереження  культурної спадщини Агрономічної територіальної громади» на 2022 рік».

Інформує: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.