Онлайн-тренінг “Кейс-менеджмент - стала технологія соціальної роботи в кризових умовах"

Дата: 15.02.2023 08:34

14 лютого практичний психолог Литвинчук Т.А. та соціальний працівник Голота М. А. КУ «ЦНСП»Агрономічної сільської ради взяли участь в онлайн-тренінгу “Кейс-менеджмент - стала технологія соціальної роботи в кризових умовах”!

“Кейс-менеджмент” (індивідуальний супровід) — ефективна технологія підтримки сімей у кризових ситуаціях.

У часі тренінгу розглядали питання:

1. Відмінності між веденням випадку в умовах сталої допомоги сім'ям та кризовим реагуванням в умовах війни.

2. Кейс-менеджмент як основна технологія соціальної роботи із сім'ями в складних життєвих обставинах. Документування випадку.

3. Міжвідомчу взаємодію з виявлення та організації надання допомоги дітям, які опинились в СЖО.

Захід відбувся у межах проєкту “СПІЛЬНО для сім’ї” та програми заходів для підвищення спроможності фахівців соціальної сфери та фахівців, які працюють з людьми з постраждалих громад та людьми, які перебувають у складних життєвих обставинах у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.